sklepsklep menu> urządzenia dla przemysłu mięsnego przejdź do kategorii » meble dla gastronomii przejdź do kategorii »
Start » Firma

Sprzedaż mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej – o firmie

Mamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji mebli oraz urządzeń gastronomicznych, w tym maszyn do przetwórstwa mięsnego, które dostarczamy przedsiębiorstwom w kraju i za granicą. Oferujemy również obróbkę metali, m.in. cięcie laserem, szkiełkowanie i frezowanie.

Głównym celem firmy JUGEMA jest wytwarzanie produktów zaawansowanych technologicznie, które będą funkcjonalne i niezawodne. W naszej działalności wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu produkty takie jak bemary grzewcze lub okapy gastronomiczne są wykonane solidnie i precyzyjnie. Dbamy o to, aby cały czas się rozwijać i poszerzać ofertę, a tym samym ulepszać i unowocześniać nasze maszyny.

Profesjonalizm i doświadczenie w produkcji urządzeń gastronomicznych

Od lat współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami z Polski i zagranicy, a także z klientami indywidualnymi. Oferujemy uczciwe warunki i zawsze dbamy o najwyższą jakość produktów, czym zasłużyliśmy sobie na zaufanie wielu firm.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy Państwu najwyższe standardy w zakresie projektowania, produkcji i serwisu maszyn dla przemysłu mięsnego, urządzeń i mebli do gastronomii, a także świadczenia usług cięcia laserem.