sklepsklep menu> urządzenia dla przemysłu mięsnego
i spożywczego
przejdź do kategorii »
meble dla gastronomii
i hoteli
przejdź do kategorii »
Start » Wyposażenie gastronomii » Meble gastronomiczne » Bemary

Bemary

Bemary naszej produkcji są wykonywane ze stali nierdzewnej chromoniklowej wysokiej jakości, oznaczonej normami:

 

1.4301

X5 CrNi 18 10

0H18N9

304

2332

Technologia stosowana w bemarach umożliwia utrzymywanie wysokiej temperatury potraw oraz eliminuje zjawisko przypalania dzięki zastosowaniu płaszcza wodnego. Dodatkowo, wykorzystano regulatory temperatury, dzięki którym mają Państwo możliwość kontrolowania działania urządzeń w zakresie temperatur 0-90°C. Wszystkie bemary produkowane przez firmę Jugema standardowo posiadają wnęki przystosowane do 1/1GN 200 (dzielone specjalną listwą) i w zależności od wielkości urządzenia mają od 2 do 4 komór. Wszystkie urządzenia występują w następujących wersjach:

 

- niskie, na stopkach:

Bemary

- na nogach z półką:

Bemary

- na kółkach z półką:

Bemary

 

Kolejnym udogodnieniem dla Państwa są modele bemarów z oddzielnymi komorami, umożliwiające podgrzewanie wielu potraw w różnych temperaturach. By to umożliwić, każda komora ma instalowany osobny regulator temperatury.

BemaryBemary

Wszystkie bemary są wyposażone w zawory do spuszczania wody z urządzenia, co bardzo usprawnia ich czyszczenie i użytkowanie.

Wykonujemy również meble nietypowe, niestandardowe. W celu omówienia takich zamówień, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Proszę wypełnić wymagane pola.
Formularz wysłany, dziękujemy.

*pola wymagane