sklepsklep menu> urządzenia dla przemysłu mięsnego
i spożywczego
przejdź do kategorii »
meble dla gastronomii
i hoteli
przejdź do kategorii »
Start » Usługi » Cięcie laserem CNC

Cięcie laserem CNC

Cięcie laserowe stali odbywa się przy użyciu profesjonalnych numerycznie sterowanych wycinarek (CNC). Usługę tego typu wykonuje się w oparciu o rysunki techniczne. Przyjmują one formę wydruków lub plików CAD (dwg lub dxf). Pliki można dostarczyć do siedziby naszej firmy w Środzie Wielkopolskiej na płycie CD lub wysłać za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Uwaga: Rekomendujemy Państwu dostarczenie rysunków w formacie dxf. Zmniejszy to koszt i znacząco skróci termin realizacji zamówienia.

Cięcie laserowe stali

Świadczymy usługi cięcia laserem blach z materiału dostarczonego przez Klienta lub własnego. Operujemy na następujących grubościach:

  • blachy konstrukcyjne do 15 mm,
  • blachy nierdzewne do 12 mm,
  • blachy aluminiowe do 4 mm,
  • blacha mosiężna do 3 mm.

Maksymalne wymiary ciętej blachy wynoszą 3000 mm x 1500 mm.

Do głównych korzyści płynących z wycinania laserem należą wysoka precyzja cięcia, szybkość, powtarzalność i brak konieczności zakupu drogiego oprzyrządowania. Ponadto, materiał obrabiany nie podlega deformacji. Korzystając z usługi zapewniamy sobie oszczędność materiału, czasu i pieniędzy.

Cena za usługę cięcia CNC jest uzależniona od typu i grubości blachy. Oferujemy atrakcyjne upusty i promocje dla stałych Klientów oraz osób dokonujących dużej ilości zamówień. Wycena zlecenia odbywa się w oparciu o dostarczoną dokumentację w formie pliku dxf. Za jednorazową opłatą, nasza firma może też wykonać dokumentację dla elementów nietypowych.

Poza cięciem, polecamy również nasze inne usługi z zastosowaniem wycinarki numerycznie sterowanej, m.in. ofertę gięcia CNC.

Napisz do nas

Proszę wypełnić wymagane pola.
Formularz wysłany, dziękujemy.

*pola wymagane