sklepsklep menu> urządzenia dla przemysłu mięsnego
i spożywczego
przejdź do kategorii »
meble dla gastronomii
i hoteli
przejdź do kategorii »
Start » Wyposażenie gastronomii » Ciepłe punkty do marketów – urządzenia gastronomiczne

Ciepłe punkty do marketów – urządzenia gastronomiczne

 

 Ofertę kierujemy zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i do osób prywatnych. Nasze meble technologiczne oraz urządzenia do gastronomii są niezawodne i sprawdzą się w każdych warunkach. Doskonale zdajemy sobie sprawę z nowych potrzeb i rosnących wymagań klientów, dlatego cały czas urozmaicamy naszą ofertę. Zapraszamy małe i duże sklepy do zapoznania się z proponowanymi urządzeniami do podgrzewania żywności. 

 

 


 

Podgrzewacz do kurczaków typ PK-001

Ciepłe punkty do marketów

Konstrukcja modułu grzewczego jest wykonana ze stali szlachetnej typu 0H18N9. Zasadniczą częścią modułu grzewczego jest podgrzewany blat, na którym znajdują się perforowane wkładki.

 

Podgrzewanie następuje wskutek działania temperatury wytwarzanej przez grzałki umiejscowione w blacie. Układ regulacji temperatury zbudowany jest w oparciu o termoregulator. Żywność, wcześniej poddaną obróbce termicznej, umieszcza się na wkładach perforowanych. Powierzchnia robocza jest ograniczona od strony klienta i z boków szybą ze szkła hartowanego.

Produkty podświetla lampa usytuowana nad strefą roboczą. Od strony klienta do powierzchni roboczej jest zamocowana zabudowa panelowa, której kolorystyka dobierana jest według indywidualnych potrzeb klienta.

Wymiar
(długość x szerokość x wysokość)
900 x 900 x 770
Napięcie 230 V
Moc 5,6 kW

 

 

 

 

 

 


Patelnia PE-001

Ciepłe punkty do marketów

Patelnia PE-001 jest przeznaczona do obróbki termicznej potraw w punktach i zakładach gastronomicznych. Konstrukcja patelni jest wykonana ze stali szlachetnej typu 0H18N9. Zasadniczą częścią patelni jest płyta grzewcza, na której umieszcza się żeliwne naczynia z żywnością przeznaczoną do obróbki termicznej.

Smażenie następuje wskutek działania temperatury wytwarzanej przez grzałki umiejscowione pod płytą grzewczą. Układ regulacji temperatury jest zbudowany w oparciu o regulator temperatury. Powierzchnia robocza jest ograniczona od strony klienta i z boków szybą ze szkła hartowanego.

Od strony klienta do powierzchni roboczej jest zamocowana zabudowa panelowa, której kolorystyka dobierana jest według indywidualnych potrzeb klienta.

Wymiar
(długość x szerokość x wysokość)
900 x 900 x 770
Napięcie 230 V
Moc 5,6 kW

Napisz do nas

Proszę wypełnić wymagane pola.
Formularz wysłany, dziękujemy.

*pola wymagane