sklepsklep menu> urządzenia dla przemysłu mięsnego
i spożywczego
przejdź do kategorii »
meble dla gastronomii
i hoteli
przejdź do kategorii »
Start » Firma

Sprzedaż maszyn dla przemysłu mięsnego i spożywczego
oraz mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej

Od 1982 roku zbieramy nasze doświadczenie w projektowaniu i produkcji maszyn dla przemysłu mięsnego oraz mebli i urządzeń gastronomicznych, które dostarczamy przedsiębiorstwom w kraju i za granicą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu a także rozbudowanemu parkowi maszyn, oferujemy Państwu dodatkowo współpracę w zakresie obróbki metali, m.in. cięcie laserowe, szkiełkowanie, frezowanie i toczenie na maszynach CNC Głównym celem firmy JUGEMA jest wytwarzanie produktów najwyższej jakości, niezawodnych oraz zaawansowanych technologicznie. W naszym przedsiębiorstwie wykorzystujemy tylko najbardziej precyzyjne maszyny, dzięki czemu produkty są wykonywane w jednakowym najwyższym standardzie. Niezmiennie na przestrzeni wszystkich lat działania firmy, dbamy o to aby cały czas się rozwijać i poszerzać ofertę, a tym samym ulepszać i unowocześniać nasze produkty.

PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE W PRODUKCJI URZĄDZEŃ dla przemysłu spożywczego i GASTRONOMII

Od lat współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami z Polski i zagranicy, a także z klientami indywidualnymi. Oferujemy uczciwe warunki i zawsze dbamy o najwyższą jakość produktów, czym zasłużyliśmy sobie na zaufanie wielu firm.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Firmy JUGEMA oraz świadczonymi przez nas usługami. Gwarantujemy Państwu najwyższe standardy w zakresie projektowania, produkcji i serwisu maszyn dla przemysłu mięsnego, urządzeń i mebli do gastronomii, a także świadczenia usług cięcia laserem, frezowania, toczenia i szkiełkowania.

Napisz do nas

Proszę wypełnić wymagane pola.
Formularz wysłany, dziękujemy.

*pola wymagane