sklepsklep menu> urządzenia dla przemysłu mięsnego
i spożywczego
przejdź do kategorii »
meble dla gastronomii
i hoteli
przejdź do kategorii »
Start » Usługi » Gięcie CNC

Gięcie CNC

Nasza firma zajmuje się gięciem na prasach krawędziowych sterowanych numerycznie. Usługę świadczymy w oparciu o dostarczone rysunki techniczne – drukowane lub w formie plików CAD (dwg lub dxf). Wykonujemy gięcie CNC na długości 4 m z naciskiem 220 ton. Dzięki użyciu do obróbki maszyn sterowanych numerycznie, uzyskują Państwo gwarancję powtarzalności elementów oraz dokładności ich wykonania.

Gięcie blachy może być wykonane nawet w przypadku bardzo skomplikowanych kształtów, a każdy użyty surowiec zostaje wykorzystany w pełni optymalny sposób. Skutkuje to m.in. redukcją ilości odpadów. Zastosowanie produkcji wieloseryjnej wpływa też znacząco na obniżenie kosztów obróbki. Jest to istotne podczas wyceniania usługi.

Za sprawą gięcia sprężystego i plastycznego, obrabiany materiał podlega trwałym zmianom krzywizny, co umożliwia dostosowanie go do indywidualnych wymagań i zapotrzebowań Klienta. Obróbce podlega stal nierdzewna, jak również aluminium. Skorzystanie z profesjonalnej technologii CNC pozwala na wykonanie zadań na bardzo cienkich oraz grubych arkuszach blachy.

Cena świadczonej usługi jest uzależniona od kilku czynników, m.in. od rodzaju giętego materiału, jego długości i grubości, ilości operacji, wielkości zamówionej partii, pochodzenia materiału (powierzony bądź własny) i terminu realizacji. Stali Klienci Jugema mogą liczyć na zniżki i atrakcyjne upusty.

Rekomendujemy również nasze usługi frezowania CNC. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich zainteresowanych.

Napisz do nas

Proszę wypełnić wymagane pola.
Formularz wysłany, dziękujemy.

*pola wymagane