sklepsklep menu> urządzenia dla przemysłu mięsnego
i spożywczego
przejdź do kategorii »
meble dla gastronomii
i hoteli
przejdź do kategorii »
Wyposażenie gastronomii

Wyposażenie gastronomii

Branża gastronomiczna na przestrzeni kilkunastu lat bardzo się rozwinęła, sieć produkcji wyposażenia niewątpliwie się rozrosła, co powoduje większą konkurencję na rynku. Wzrosła świadomość klientów, mają większe wymagania i oczekują profesjonalnych produktów najwyższej jakości. Wychodząc klientom naprzeciw, cały czas udoskonalamy nasz sprzęt i rozwiązania technologiczne, jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie z ich strony. Dzięki temu zakup naszych urządzeń gastronomicznych jest zawsze udaną inwestycją.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z wymagań jakie niesie ze sobą ta branża. Dążymy do tego, by najwyższa jakość łączyła się z przystępnymi cenami. Z doświadczenia wiemy, w jaki sposób eksploatowane jest wyposażenie zaplecza kuchennego, w tym meble ze stali nierdzewnej. Dzięki temu możemy w pełni świadomie modyfikować i ulepszać nasze produkty, aby spełniały wymogi funkcjonalności i wytrzymałości. Gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich urządzeń oraz wyrobów ze stali nierdzewnej: okapów gastronomicznych, stołów roboczych, basenów, zlewów czy też taboretów i szaf. Profesjonalne wykonanie maszyn leży u podstaw bardzo dobrej opinii o naszej firmie i produktach.

Dokładamy wszelkich starań, aby meble technologiczne oraz urządzenia gastronomiczne sygnowane znakiem JUGEMA były na najwyższym światowym poziomie. Do produkcji stosujemy najlepsze komponenty oraz surowce. Do wszystkich realizacji używamy stali nierdzewnej o specyfikacji: 1.4301, 0H18N9, 304, x5CrNi18-10. Jej jakość potwierdzona jest certyfikatami. Takie rozwiązanie sprawia, że nasze urządzenia gastronomiczne świetnie funkcjonują przez wiele lat. Wszystkie nasze wyroby posiadają atesty PZH, naturalnie wymagane przy kontakcie produktów z żywnością.

Więcej informacji o meblach nierdzewnych znajdą Państwo w poszczególnych kategoriach naszej oferty oraz w naszym sklepie internetowym www.sklep.jugema.com.pl